You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Ktoś dla kobiet

„Być może urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć” - Coco Chanel.

KTOŚ DLA KOBIET to program wsparcia dla kobiet doświadczających przemocy emocjonalnej, finansowej, seksualnej oraz fizycznej.
Doświadczeni specjaliści z Fundacji Ktoś pomagają kobietom wyjść z trudnych sytuacji i zmienić środowisko.
Zapewniamy bezpłatne spotkania z psychologiem i prawnikiem.

Ktoś dla Kobiet powstał ponieważ zdajemy sobie sprawę, że skala problemu jest ogromna, a miejsc, gdzie kobiety mogą szukać pomocy niewiele.

Codziennie w Fundacji Ktoś pojawia się jedna kobieta doświadczająca przemocy, ale wiemy, że to dopiero początek i liczba ta może wzrosnąć.
Prowadzimy stałe grupy wsparcia dla kobiet oraz warsztaty rozwijające umiejętności przydatne w wyjściu z uzależnienia od kręgu przemocy.

Dla programu KTOŚ DLA KOBIET utworzyliśmy dedykowane konto bankowe: 45 1140 2004 0000 3002 8374 0461.
Zapraszamy do wsparcia.

Jesteśmy dostępni w biurze przy ul. Marszałka Rydza Śmigłego 70 w Łodzi w poniedziałki od 11:00 do 17:00 oraz od wtorku do piątku od 9:00 do 15:00. Można się z nami skontaktować pod numerem telefonu: 536029559 - oddzwonimy! lub pod numerem 42 2081109 oraz adresem e-mail: ktosdlakobiet@gmail.com.