Magdalena Kijańska – Fundator Fundacji

Z wykształcenia jestem inżynierem przetwórstwa żywności i magistrem zarządzania i marketingu.

W Fundacji spełniam swoje marzenia – lubię to co robię.

Mam całe mnóstwo dobrej energii, gromadzą się wokół mnie ludzie, którzy tak jak ja kochają bezinteresownie pomagać. Nigdy żaden kot mnie nie zdenerwuje 😉 Jeżdżę rowerem, na rolkach, gram w badmintona i czytam książki – te drukowane.

Tomasz Gula – Przewodniczący Rady Fundacji

(urodzony 1976 w Ostrowcu Świętokrzyskim)
szczęśliwy mąż i tata bliźniaczek
od 30 lat motocyklista
od kilkunastu lekarz i sportowiec/triatlonista
od kilku mors i motocyklista 🙂

Moja praca jest ważna, ale najważniejszy jest czas dla rodziny i czas dla zdrowia/sportu.

Aleksandra Mikołajewska – Członek Rady Fundacji

Mam 38 lat. Z wykształcenia jestem statystykiem. Ukończyłam Informatykę i Ekonometrię na Wydziale Ekonomiczno – Socjologicznym UŁ. Od 14 lat pracuję w jednym z łódzkich Szpitali w Dziale Kontroli Wewnętrznej i Controllingu Medycznego.
Prywatnie jestem mamą dwójki cudownych dzieci: siedemnastoletniej Agnieszki i dziesięcioletniego Adasia. Wolne chwile spędzam na spacerach, pływaniu i czytaniu książek, a taniec to moja pasja.

Tomasz Banasiak – Członek Rady Fundacji

prawnik,
prywatnie tata 6 letniej Weroniki
lubi sport, podróże , miłośnik muzyki wszelkiej