You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Rehabilitacja Psychologiczna

Miasto Łódź
 

 

Fundacja Ktoś
 

 

"Prowadzenie rehabilitacji leczniczej i psychologicznej osób niepełnosprawnych i ich rodzin - KTOŚ do pomocy - rehabilitacja psychologiczna podopiecznych Fundacji KTOŚ - osób niepełnosprawnych i ich rodzin z terenu miasta Łodzi"
Termin realizacji: maj 2021 - grudzień 2021
Liczba godzin wsparcia psychologicznego: 70
Liczba osób objętych wsparciem: 14
Dotacja 6 000 PLN

"Prowadzenie rehabilitacji leczniczej i psychologicznej osób niepełnosprawnych i ich rodzin - KTOŚ do pomocy cz. 2- rehabilitacja psychologiczna podopiecznych Fundacji KTOŚ - osób niepełnosprawnych i ich rodzin z terenu miasta Łodzi"
Termin realizacji: czerwiec 2023 - grudzień 2023
Liczba godzin wsparcia psychologicznego: 70
Liczba osób objętych wsparciem: 14
Dotacja: 7 000 PLN

Zadanie "Prowadzenie rehabilitacji leczniczej i psychologicznej osób niepełnosprawnych i ich rodzin - KTOŚ do pomocy cz. 2- rehabilitacja psychologiczna podopiecznych Fundacji KTOŚ - osób niepełnosprawnych i ich rodzin z terenu miasta Łodzi" jest realizowane dzięki dofinansowaniu z budżetu miasta Łodzi.

ETR: Projekt w którym bierzesz udział nazywa się "Prowadzenie rehabilitacji leczniczej i psychologicznej osób niepełnosprawnych i ich rodzin”. Możesz brać udział w rehabilitacji lub chodzić do psychologa dzięki temu, że Urząd Miasta Łodzi częściowo za to zapłacił.