You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Organizacja pożytku publicznego

Przekazując 1% podatku podopiecznym Fundacji KTOŚ, dajesz wytchnienie. Wspierasz tych, którzy na stałe opiekują się ciężko chorą bliską osobą. Sprawiasz, że mają szansę na wyjście z domu, złapanie oddechu, rozmowę z psychologiem, zjedzony w spokoju ciepły posiłek czy nieprzerwany sen.  Wpisz w swoje zeznanie podatkowe KRS 0000746864 i odmień czyjąś codzienność!

e-pit2020 - pobierz       e-pit2020 - uruchom w przeglądarce

Program e-pity Copyright 2020-2021 e-file sp. z o.o. sp. k. lub Program e-pity by e-file

Fundacja KTOŚ przygotowała dla podatników bezpłatny program do rozliczeń PIT. Wersja programu dostępna na tej stronie internetowej ułatwia przekazanie 1% naszej fundacji, nie dając jednocześnie możliwości swobodnego wyboru innej organizacji.

Jesteś emerytem i też chcesz przekazać 1% podatku? To bardzo proste! Wydrukuj, wypełnij i wyślij do swojego Urzędu Skarbowego formularz, który jest do pobrania poniżej.

Pit2020 - pobierz